تبلیغات


پشت كنكوری ها - قابل توجه كلیه متقاضیان شركت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه امام صادق(ع) در آزمون سراسری سال1392
پشت كنكوری ها
**یکی از این صندلی های دانشگاه های تاپ ایران برای شماست/فقط کافیه یکم خودتونو باور کنیدوتلاش کنیدوبه خداتوکل کنید
زندگی یک اثر هنری است نه مسئله ریاضی... بهش فکر نکن ازش لذت ببر!؟
سازمان سنجش آموزش كشور بدین‌وسیله به اطلاع كلیه داوطلبان آزمون سراسری سال 1392 می‌رساند دانشگاه امام صادق(ع) با شرایط زیر برای سال تحصیلی 93-1392 دانشجو می‌پذیرد. لذا داوطلبان آزمون سراسری سال 1392 كه علاقمند به شركت در گزینش رشته‌های تحصیلی این دانشگاه می‌باشند، لازم است حداكثر تا پایان اسفندماه سال جاری به سامانه ثبت‌نام این دانشگاه به نشانی اینترنتی: www.isu.ac.ir مراجعه و نسبت به تكمیل كاربرگ ثبت‌نام اینترنتی دانشگاه اقدام نمایند. بدیهی است عدم ثبت‌نام در سامانه فوق هیچ حقی برای متقاضیان این رشته‌ها ایجاد نخواهد كرد.
شرایط و ضوابط پذیرش دانشجو در دانشگاه امام صادق(ع)
دانشگاه امام صادق (علیه‌السلام)، بر اساس اهداف متعالی خود و با امتیاز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای سال تحصیلی 93-1392 در دوره‌های کارشناسی ارشد پیوسته ویژه برادران و کارشناسی ویژه خواهران دانشجو می‌پذیرد. کلیه داوطلبان علاقمند به تحصیل در دانشگاه امام صادق (علیه‌السلام) در صورت دارا بودن شرایط و ضوابط ذیل، باید پس از ثبت‌نام در آزمون سراسری سال 1392، با مراجعه به پایگاه اینترنتی این دانشگاه به نشانی: www.isu.ac.ir (بخش گزینش و پذیرش دانشجو) کاربرگ ثبت‌نام اینترنتی این دانشگاه را تکمیل نمایند و عدم تکمیل این کاربرگ، نشانه انصراف از ثبت‌نام قطعی در دانشگاه امام صادق (علیه‌السلام) تلقی می‌گردد. رشته‌های تحصیلی این دانشگاه و شرایط و ضوابط پذیرش دانشجو در آنها از این قرار است:
 
الف) رشته‌های تحصیلی در مقطع كارشناسی ارشد پیوسته ـ ویژه برادران:
ردیف
رشته و گرایش تحصیلی
مقطع تحصیلی
رشته‌تحصیلی‌دوره‌متوسطه
حداكثرظرفیت
1
الهیات، معارف‌اسلامی و ارشاد ـ فقه و مبانی حقوق اسلامی
كارشناسی ارشد پیوسته
(فوق لیسانس پیوسته)
كلیه رشته‌های نظری
25
2
 
الهیات، معارف‌اسلامی و ارشاد ـ فلسفه و كلام
 
كارشناسی ارشد پیوسته
(فوق لیسانس پیوسته)
كلیه رشته‌های نظری
25
3
الهیات، معارف‌اسلامی و ارشاد ـ علوم قرآن و حدیث
كارشناسی ارشد پیوسته
(فوق لیسانس پیوسته)
كلیه رشته‌های نظری
25
4
معارف اسلامی و اقتصاد
كارشناسی ارشد پیوسته
(فوق لیسانس پیوسته)
ریاضی و فیزیك
45
5
معارف اسلامی و حقوق ـ حقوق خصوصی
معارف اسلامی و حقوق ـ حقوق جزا
معارف اسلامی و حقوق ـ حقوق عمومی
كارشناسی ارشد پیوسته
(فوق لیسانس پیوسته)
كلیه رشته‌های نظری
45
6
معارف اسلامی و علوم سیاسی
كارشناسی ارشد پیوسته
(فوق لیسانس پیوسته)
كلیه رشته‌های نظری
40
7
معارف اسلامی و مدیریت ـ مدیریت مالی
معارف اسلامی و مدیریت ـ مدیریت بازرگانی
معارف اسلامی و مدیریت ـ مدیریت صنعتی
معارف اسلامی و مدیریت ـ مدیریت دولتی
كارشناسی ارشد پیوسته
(فوق لیسانس پیوسته)
ریاضی و فیزیك
50
8
معارف اسلامی و فرهنگ و ارتباطات ـ مطالعات سیاستگذاری
معارف اسلامی و فرهنگ و ارتباطات ـ مطالعات حقوقی
كارشناسی ارشد پیوسته
(فوق لیسانس پیوسته)
كلیه رشته‌های نظری
24
ب ) رشته‌های تحصیلی در مقطع كارشناسی ـ ویژه خواهران:
ردیف
رشته و گرایش تحصیلی
مقطع تحصیلی
رشته‌تحصیلی‌دوره‌متوسطه
حداكثرظرفیت
1
معارف اسلامی و علوم تربیتی
كارشناسی (لیسانس)
كلیه رشته‌های نظری
50
2
فلسفه ‌و كلام اسلامی
كارشناسی (لیسانس)
كلیه رشته‌های نظری
50
3
فقه و حقوق اسلامی
كارشناسی (لیسانس)
كلیه رشته‌های نظری
50
4
حقوق
كارشناسی (لیسانس)
كلیه رشته‌های نظری
50
 
 
ج) شرایط داوطلبان:
كلیه داوطلبان شركت در آزمون سال تحصیلی (93-1392) دانشگاه امام صادق (علیه‌السلام)، می‌بایست علاوه بر شرایط عمومی آزمون سراسری، دارای شرایط اختصاصی زیر باشند:
1) تدین به دین مبین اسلام و مذهب جعفری. 2) التزام به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ولایت مطلقه فقیه. 3) متولدین سال 1370 و بعد از آن (تبصره: انجام خدمت سربازی یا تحصیل در حوزه علمیه و مانند آن تاثیری در شرط سنی ندارد). 4) داشتن سلامت جسمانی متناسب با دوره تحصیلی.
داوطلبان رشته‌های دانشگاه امام صادق (علیه‌السلام) تنها از بین شركت‌كنندگان در آزمون سراسری از گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی با ضرائب خاص مربوط به این دانشگاه (زبان و ادبیات فارسی با ضریب (4)، معارف اسلامی با ضریب (4)، زبان عربی با ضریب (4)، زبان خارجی با ضریب (2)) انتخاب می‌گردند و دروس دیگر گروه‌های آزمایشی با همان ضرایب آزمون سراسری محاسبه می‌گردند.
د ) نحوه و مهلت ثبت‌نام:
1- داوطلبانی كه در آزمون سراسری سال 1392 ثبت‌نام نموده‌اند، با مراجعه به پایگاه اینترنتی دانشگاه به نشانی:www.isu.ac.ir (بخش گزینش و پذیرش دانشجو)، نسبت به تکمیل ثبت‌نام اختصاصی دانشگاه اقدام می‌نمایند.
2- داوطلبان می‌توانند از دو روش «ثبت‌نام به صورت اینترنتی» یا «تکمیل کاربرگ ثبت‌نام و ارسال به صورت پستی» اقدام به ثبت‌نام نمایند. بدین منظور داوطلبان، ابتدا مبلغ 60.000 ریال (معادل شش هزار تومان) را به عنوان هزینه ثبت‌نام در دانشگاه پرداخت می‌نمایند. پرداخت هزینه ثبت‌نام به دو صورت زیر امکان‌پذیر است:
— پرداخت الکترونیکی از درگاه پرداخت اینترنتی بانک پاسارگاد از طریق همه انواع کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب.
— پرداخت حضوری به حساب جاری شماره 0101530085005 نزد بانك ملی ایران، شعبه مهرگان تهران، متعلق به دانشگاه امام صادق (علیه‌السلام) (قابل پرداخت در كلیه شعب بانك ملی ایران) و حفظ اصل فیش بانکی.
3- پس از این مرحله داوطلبان می‌بایست اطلاعات زیر را از طریق تکمیل «کاربرگ ثبت‌نام» در پایگاه اینترنتی دانشگاه در اختیار دانشگاه قرار دهند:
— شماره پرونده آزمون سراسری سال 1392 (عدم ثبت صحیح شماره پرونده به منزله عدم ثبت‌نام تلقی خواهد شد)
— شماره فیش بانکی، تاریخ پرداخت آن و کد شعبه دریافت کننده وجه (در صورتی که پرداخت به شکل بانكی و غیراینترنتی بوده است)
— اطلاعات شناسنامه‌ای (شماره ملی، شماره شناسنامه، تاریخ تولد و ...)
— اطلاعات تحصیلی (معدل‌‌کل دیپلم، معدل نهایی کتبی سال سوم دبیرستان، کد دبیرستان و مرکز پیش‌دانشگاهی محل تحصیل و ...)
— نشانی و کدپستی محل سکونت، شماره تلفن و ...
4- مهلت ثبت‌نام در سامانه ثبت‌نام این دانشگاه، تا پایان اسفندماه 1391 می‌باشد.
5- پس از ثبت کامل اطلاعات در سامانه، داوطلب رمز ورود و کد رهگیری از سامانه دریافت می‌نماید؛ چنانچه داوطلبی رمز ورود و کد رهگیری دریافت نکند، مراحل ثبت‌نام الکترونیکی وی به صورت کامل انجام نشده است و باید مجددا ثبت‌نام نماید.
6- در صورتی که به هر دلیل داوطلبی نتواند از روش اینترنتی برای ثبت‌نام استفاده کند، می‌تواند با پرینت گرفتن «کاربرگ ثبت‌نام» از پایگاه اینترنتی دانشگاه، اطلاعات خود را به صورت دستی در این کاربرگ ثبت کرده و به نشانی دانشگاه ارسال نماید.
ه‍ ) نحوه آزمون شفاهی، انتخاب رشته و اعلام نتایج:
1- پس از ثبت‌نام داوطلبان در آزمون سراسری و سپس در سامانه ثبت‌نام دانشگاه امام صادق (علیه‌السلام)، از واجدین شرایط علمی برای شرکت در آزمون شفاهی دعوت به عمل می‌آید. در این مرحله صلاحیت‌های عمومی و علمی داوطلبان مورد بررسی قرار می‌گیرد. اصلی‌ترین معیارهای علمی پذیرش که به صورت جدی در مرحله آزمون شفاهی مورد بررسی قرار می‌گیرند، عبارتند از معدل کتبی سال سوم دبیرستان و نمره کل آزمون سراسری. بدیهی است بالاتر بودن این دو عامل به معنای کسب امتیاز بیشتر در صلاحیت‌های علمی داوطلب می‌باشد که قدرت رقابت وی با دیگر داوطلبان را افزایش می‌دهد.
2- تعیین و انتخاب رشته تحصیلی داوطلبان در مرحله آزمون شفاهی صورت می گیرد. لذا در مرحله ثبت‌نام، نیازی به انتخاب رشته و گرایش وجود ندارد. همچنین ثبت‌نام و قبولی در این دانشگاه محدودیتی برای داوطلب در انتخاب رشته‌های آزمون سراسری ایجاد نمی‌كند و در صورت پذیرش در این دانشگاه، رشته قبولی داوطلب در آزمون سراسری نیز پا برجا بوده و داوطلب می‌تواند از میان آن دو، رشته و دانشگاه مورد علاقه خود را انتخاب نماید لذا لازم نیست در هنگام انتخاب رشته، رشته‌های این دانشگاه در میان اولویت‌های صدگانه آزمون سراسری، درج شود. توضیحات بیشتر در مورد رشته‌ها در ویژه نامه پیام صادق و پایگاه اینترنتی دانشگاه موجود می‌باشد.
3- نتایج نهایی پس از برگزاری آزمون شفاهی و سایر مراحل گزینش، مطابق با ضوابط دانشگاه امام صادق (علیه‌السلام) تعیین می‌شود و نتایج پردیس برادران از طریق پایگاه اینترنتی آن به نشانی www.isu.ac.ir و نتایج پردیس خواهران از طریق پایگاه اینترنتی آن به نشانیwww.isuw.ac.ir  اعلام خواهد شد.
 
و) اطلاعات و تذكرات لازم:
1- دوره آموزشی كارشناسی‌ارشد پیوسته ویژه برادران به تناسب رشته تحصیلی حدود 7 سال و دوره آموزشی كارشناسی خواهران حدود 5/4 سال و به صورت تمام وقت روزانه می‌باشد.
2- واحدهای كارشناسی‌ارشد (فوق‌لیسانس) در دوره کارشناسی ارشد پیوسته برادران به دانشجویانی ارائه خواهد شد كه حداقل معدل لازم را در دروس كارشناسی كسب نموده باشند یا از عهده امتحان جامع داخلی كه از بعضی دروس كارشناسی صورت می‌گیرد، برآیند.
3- با توجه به اینكه رشته‌های تحصیلی دانشگاه ماهیتاً تلفیقی است، لذا ضرورتاً تعداد زیادی از دروس حوزوی و علوم اسلامی همراه با دروس دانشگاهی و زبان‌های عربی و انگلیسی (یا فرانسه) در سطح مكالمه کامل و فهم متون به دانشجویان ارائه می‌شود.
4- تشكیل گرایش‌های اعلام شده در صورتی ممكن خواهد بود كه تعداد دانشجویان واجد شرایط هر گرایش، با توجه به ضوابط دانشگاه به حد نصاب لازم برسد.
5- در پردیس برادران بر اساس ضوابط، به دانشجویان واجد شرایط خوابگاه‌ تعلق می‌گیرد و در پردیس خواهران به همه دانشجویان، خوابگاه‌ ارائه می‌شود.
6- دانشجویان می‌بایست در طول تحصیل ضوابط این دانشگاه را رعایت نمایند و متعهد گردند نیمی از دوران تحصیل خود را در صورت نیاز دانشگاه خدمت نمایند. بدیهی ‌است درصورت انصراف،‌ اخراج یا انتقال، دانشجو ملزم به پرداخت هزینه‌های آموزشی طول تحصیل خود، به دانشگاه‌ خواهد‌ بود و به این منظور در هنگام ثبت‌نام باید تعهد رسمی یاد شده با ذكر هزینه دوره تحصیل به دانشگاه سپرده شود.
7- جهت کسب اطلاعات و آشنایی بیشتر با دانشگاه و رشته‌های آن، برای کلیه داوطلبانی که ثبت‌نام نموده‌اند نشریه پیام صادق، از طریق پست ارسال می‌شود. البته عدم دریافت این نشریه به منزله نقص در ثبت‌نام نیست و ثبت‌نام داوطلبانی كه رمز عبور و كد رهگیری از سامانه ثبت‌نام دریافت نموده‌اند، قطعی می‌باشد.
8- سؤالات داوطلبان از طریق قسمت «ارتباط با دانشگاه» در پایگاه اینترنتی گزینش پاسخ داده می‌شود. تلفن‌ گویای پردیس برادران:
1-88576030 و تلفن تماس با پردیس خواهران 6-22131875 می‌باشد. همچنین نشانی پستی گزینش دانشگاه به شرح زیر است:
>پردیس برادران: تهران، بزرگراه شهید چمران، پل مدیریت، دانشگاه امام صادق (علیه‌السلام) گزینش برادران. شماره نمابر (فاکس): 88576030-021     صندوق پستی: 159/14655
>پردیس خواهران: تهران، شهرک قدس، بلوار شهید فرحزادی، خیابان شهید طاهرخانی، دانشگاه ‌امام‌صادق (علیه‌السلام) گزینش خواهران.  شماره نمابر (فاکس): 22065437-021 صندوق پستی: 111/14655
نوع مطلب : خبرنامه، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

دوشنبه 23 اردیبهشت 1392
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ


وبلاگ آموزشی پشت کنکو ریها آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان بازدید کننده است.(سوالات کنکور(ریاضی/تجربی/انسانی)دوره های قبل به همراه پاسخ تشریحی-نمونه سوالات درس های سال چهرم(ریاضی/تجربی/انسانی)-آزمون آنلاین-اتاق مشاوره-المپیاد های ریاضی/شیمی/فیزیک/زیست-مسابقه-مقاله-برترین های آموزشی-خبرنامه-گالری عکس-نرم افزار(موبایل/کامپیوتر)-بازی(موبایل/کامپیوتر)وهزاران چیز دیگر)

مدیر وبلاگ : جمعی از پشت کنکوریها
مطالب اخیر
نظرسنجی
باتوجه به صحبت هایی که در این چند سال اخیر درباره ی حذف کنکور مطرح شده است و باتوجه به محاسن ومعایب آن،نظر شما درباره ی حذف کنکور چیست؟

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر
کلیه حقوق این وبلاگ برای پشت كنكوری ها محفوظ است